Ми створили наручний годинник, який надихатиме вас. Дізайнерський годинник українського бренду ZIZ має ясне зображення на циферблаті, а колір ремешка можна підібрати собі по настрої.
- Ремішок No1синій
- Ремішок No2кораловий
- Корпуссрібло
- Діаметр38 мм
- Товщина8 мм
- ДовжинаМ
- Обхоплення руки16-2 см
- МеханізмMiyota, Japan
- Корпуслатинь+IPS
- Ремішокекожа
- Стекломінеральне
Ці незвичайні наручні годинники з рисунком — ідеальний варіант на подарунок, якщо ви хочете купити жіночий або чоловічий годинник. Качеські матеріали та ергономіка з насолодою поєднуються в їх дизайні.
Усередині - це кам'яний японський механізм Miyota 2035 з батарейкою SR626SW (Sony). Гарантія — 24 місяці.

Водонепроникність: WR 30 м (3 бар). А це означає, що дощ їм не страшний. Мити руки, не знімаючи годинника, а приймаючи душ чи плавати в ньому, не можна. Циферблат виготовлений з металу з високоякісним зображенням. Картинка на циферблаті надрукована яскраво.
Коли ми купуємо ZIZ, то отримуємо додатковий ремінець для годинника. Виготовлені з екожі, яка дуже приємна на дотик, м'яка і винососта. Розмір: для обхвату руки: 16 - 21 см, і регульований розмір дає можливість купити наручний годинник для різних розмірів руки.

Використовуються ремешки тільки з системою легкої заміни. Можна за секунду поміняти їх, підбираючи колір під настрій. Ви не будете думати як поміняти його і якими інструментами це зробити. Просто перетягніть повзунок на браслет і знімаєте його. Так само легко вдягнути новий, фіксуючи його в корпусі годин.

Матеріал: латунь+IPS покриття, задня кришка — нержавілий сталь. Скло: мінеральне. Габарити корпуси: діаметр 38 мм, товщина — 8 мм.
Дизайн і розробка ТМ ZIZ. Фабрика збирання: ZIZ, Україна.
Упаковка - подарункова коробка.

Ми точно-то впевнені, що такі години ідеально підійдуть для подарунка на новий рік або 8 березня, як подарунок на день народження чи на таємного санту.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | ZiZ |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Бренд | ZIZ |
| Вид циферблата | Картинка |
| Готовий до відправлення | Готовий до відправлення |
| Діаметр корпусу | 38 мм |
| Матеріал корпусу | Латунь |
| Матеріал ремінця, браслета | Екошкіра |
| Механізм | Кварцовий |
| Обхват руки | 16 - 22 см |
| Виробник механізму | Японія, Miyota |
| Стиль | Дизайнерський |
| Країна виробник товару | Україна |
| Тип | Жіночі, Чоловічі, Унісекс |
| Тип кріплення | Ремінець |
| Тип циферблата | Стрілочний |
| Товщина корпусу | 8 мм |
| Функції | Надихати |
- Ціна: 2 100 ₴







