
Годинник ZIZ Планети на залізному браслеті чорні
2 500 ₴
- В наявності
- Код: 5013289
Ми створили наручний годинник, який надихатиме вас. Дізайнерський годинник українського бренду має ясну картинку на циферблаті, а колір ремешка можна підібрати собі по настрої.
-
Ремішок No1Чорний сталь
-
Ремішок No2чорний
-
Корпуссрібло
-
Діаметр38 мм
-
Товщина8 мм
-
ДовжинаМ
-
Обхоплення руки14-23 мм
-
МеханізмMiyota, Japan
-
Корпуслатинь+IPS
-
РемішокСталь
-
Стекломінеральне
Ці незвичайні наручні годинники з рисунком — ідеальний варіант на подарунок, якщо ви хочете купити жіночий або чоловічий годинник. Качеські матеріали та ергономіка з насолодою поєднуються в їх дизайні.
Усередині - це кам'яний японський механізм Miyota 2035 з батарейкою SR626SW (Sony). Гарантія — 24 місяці.

Водонепроникність: WR 30 м (3 бар). А це означає, що дощ їм не страшний. Мити руки, не знімаючи годинника, а приймаючи душ чи плавати в ньому, не можна. Циферблат виготовлений з металу з високоякісним зображенням. Картинка на циферблаті надрукована яскраво.
Коли ми купуємо ZIZ, то отримуємо додатковий ремінець для годинника. Виготовлені з нержавіючої сталі з миланим плетим. Приємний на дотик і виносостакий з іонним покриттям. Розмір: для обхвату руки: 14 - 23 см, і регульований розмір дає можливість купити наручний годинник для різних розмірів руки.
Використовуються ремешки тільки з системою легкої заміни. Можна за секунду поміняти їх, підбираючи колір під настрій. Ви не будете думати як поміняти його і якими інструментами це зробити. Просто перетягніть повзунок на браслет і знімаєте його. Так само легко вдягнути новий, фіксуючи його в корпусі годин.

Матеріал: латунь+IPS покриття, задня кришка — нержавілий сталь. Скло: мінеральне. Габарити корпуси: діаметр 38 мм, товщина — 8 мм.
Дизайн і розробка ТМ ZIZ. Фабрика збирання: ZIZ, Україна.
Упаковка - подарункова коробка.

Ми точно-то впевнені, що такі години ідеально підійдуть для подарунка на новий рік або 8 березня, як подарунок на день народження чи на таємного санту.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | ZiZ |
| Країна виробник | Україна |
| Браслет/Ремінець | Сталевий |
| Стан | Новий |
| Скло | Мінеральне |
| Тип механізму | Кварцевий Miyota |
| Форма | Кругла |
| Циферблат | Аналоговий (Стрілочний) |
| Користувальницькі характеристики | |
| Бренд | ZIZ |
| Вид циферблата | Картинка |
| Готовий до відправлення | Готовий до відправлення |
| Діаметр корпусу | 38 мм |
| Матеріал корпусу | Латунь |
| Матеріал ремінця, браслета | Сталь |
| Механізм | Кварцовий |
| Обхват руки | 14 - 23 мм |
| Виробник механізму | Японія, Miyota |
| Стиль | Дизайнерські |
| Країна виробник товару | Україна |
| Тип | Жіночі, Чоловічі, Унісекс |
| Тип кріплення | Браслет |
| Тип циферблата | Стрілочний |
| Товщина корпусу | 8 мм |
| Функції | Надихати |
- Ціна: 2 500 ₴



