Тонкий та місткий кардхолдер з натуральної шкіри. Виріб має одне містке відділення
для пластикових карток, завдяки особливостям конструкції картки легко виймати, в кардхолдер можна помістити до 5-ти пластикових карток. Для пошиття кардхолдера використовується якісна натуральна теляча шкіра, вона міцна та приємна на дотик.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Довжина | 100 мм |
| Кількість карт, що вміщаються | 5 шт. |
| Кількість відділень для кредитних карт | 1 |
| Матеріал | Натуральна шкіра |
| Стать | Унісекс |
| Стан | Новий |
| Тип | Кредитница/Кардхолдер |
| Товщина | 3 мм |
| Колір | Бордовий |
| Ширина | 60 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 180 ₴





