
Шкіряний гаманець з монетницею TREBA (портмоне, великий гаманець) Коричневий
840 ₴
- Готово до відправки
- Код: 70012
+380 (95) 934-93-56
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Цей стильний гаманець надійно захистить документи і гроші, а також підкреслить статус і стиль власника. Аксесуар зроблений на 100% з натуральної шкіри, що не тільки добре виглядає, але і гарантує довгий термін служби.
Лаконічний дизайн і яскравий червоний колір ідеально підійде і дівчатам і жінкам.
Всередині гаманця є три відділення для пластикових карт, одне відділення для монет, два великих відділення для купюр .
Закривається аксесуар на хлястик з кнопкою.
Такий аксесуар - відмінний варіант корпоративного подарунка для Ваших колег, партнерів по бізнесу і клієнтів!
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Вид шкіри | Теляча шкіра |
| Вид шкіри за способом обробки | Шліфована |
| Довжина | 200 мм |
| Застібка | Кнопки |
| Кількість відділень для кредитних карт | 1 |
| Кількість відділень для купюр | 2 |
| Кількість відділень для монет | 1 |
| Матеріал | Натуральна шкіра |
| Стать | Унісекс |
| Розташування монетниці | Всередині |
| Стан | Новий |
| Тип | Гаманець подвійного складання |
| Товщина | 10 мм |
| Колір | Коричневий |
| Ширина | 100 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 840 ₴







