
Клатч PARTY з фактурної шкіри Saffiano Чорний 60026
1 200 ₴
- В наявності
- Код: 60026
+380 (95) 934-93-56
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Клатч виготовлений з натуральної шкіри. Має три відділення, Зручний для зберігання невеликих дрібниць, таких як, телефон, паспорт, ключі та інше.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Вид шкіри | Теляча шкіра |
| Вид шкіри за способом обробки | Шліфована |
| Висота | 110 мм |
| Довжина | 190 мм |
| Довжина ручок | 100 мм |
| Жорсткість | Жорстка |
| Матеріал | Натуральна шкіра |
| Відділення | 1 основний, Відділення для телефону |
| Плечовий ремінь | Так |
| Підкладка | Так |
| Розмір | Середній |
| Ручки | Одна |
| Стан | Новий |
| Стиль | Casual |
| Тип застежки | Клапан (flap) |
| Тип сумки | Клатч |
| Форма | Прямокутна |
| Колір | Чорний |
| Ширина | 30 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 200 ₴











