Нічого зайвого - мінімалізму і вишуканого стилю, економії та практичності. Підходить як для прив’язаної тумби, щоб читати книжки перед сном, так і для стільниці під час роботи з документами. LED потужністю всього 6 Ват забезпечує яскравий нейтральний світ, спрямований вниз таким чином, що не світить в очі, при цьому сама лампа практично не споживає електроенергії за рахунок використання дуже економних світлодіодів.
Компактність лампи забезпечує успішні інженерні рішення для проектування виробів. Зауважте, що вимикач може бути будь- яким кольором (стандартний - чорний). Плюс на лампу дає гарантію 6 місяців — ми її відремонтуємо безкоштовно, якщо вона перестане працювати з будь - якої причини.
Ідеально підходить в якості подарунка на День народження або Новоділля.
Розмір: 65x199x300 мм.
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Матеріал плафона, підвісок | Натуральне дерево |
| Стан | Новий |
| Стиль виконання | Мінімалізм |
| Тип | Настільна лампа |
| Тип вимикача | Кнопка на каркасі/корпусі |
| Тип лампи | Світлодіодна |
| Колір | Чорний |
| Користувальницькі характеристики | |
| IP захист | IP20 |
| Можливість регулювання яскравості | Так |
| Вхідна напруга | Від мережі 220 V |
| Висота коробки | 70 мм |
| Гарантія | 2 роки |
| Довжина коробки | 235 мм |
| Використання | Декоративний світильник, нічник |
| Комплектація | Світильник, адаптер, пульт управління (24 кнопки), інструкція |
| Матеріал корпусу | Дерево (сосна) |
| Потужність | 10 Вт |
| Призначення | Універсальний |
| Робоча напруга | 12 V |
| Ресурс роботи | 20 000 год |
| Тематика | Геометричні фігури |
| Тип світильника | Настільний |
| Управління кольором | Так |
| Колір світіння | RGB (подвійний) |
| Ширина коробки | 200 мм |
- Ціна: 1 700 ₴











