
Кожана жіноча кругла сумка-рюкзак Maxi чорна
5 430 ₴
- В наявності
- Код: BN-BAG-30-g
+380 (95) 934-93-56
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Кругла сумка maxi - перлина нашої колекції Geometry. Створюючи цю колекцію, ми прагнули унікальності та універсальності. І сумка maxi саме така!
Ця сумка не така проста, як може здаватися. Її особливість — здатність до преображення. Тільки уявіть, купуючи один аксесуар, ви отримуєте три! Це і доситьміста крос-боді круглої форми, і стильний рюкзак, і дуже оригінальний клатч.
Всі ці метаморфози можливі завдяки змінним ремішкам, які йдуть у комплекті. Довжина плечового ременя для крос-боди і довжина лямка рюкзака легко регулюється.
Усередині сумки є кілька кишень для дрібних речей, а також одна зовнішня кишеня на внутрішній стінці. Закрита сумочка на міцній блискавці. Виготовлений аксесуар з дуже щільної натуральної шкіри, яка чудово тримає форму.
Цей стиль і незвичайний аксесуар дійсно можна назвати універсальним, оскільки він відмінно вписується в будь-який образ. Міняйтесь щодня з круглою сумкою maxi і будьте неповторні!
Гарантія на сумку 3 роки з моменту покупки.
Фурнітура та комплектація можуть бути змінені виробником
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | BlankNote |
| Колір | Чорний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Внутрішній матеріал | Текстиль |
| Довжина лямок для рюкзака | регулюється до 90 см |
| Довжина плечового ремінця | 105 см |
| Виробництво | Природна шкіра Краст |
| Оригінал | Оригінал |
| Розмір | 27 см х 27 см х 8 см |
| Виготовлення світу | Україна |
| Упаковка | сумка пильовик |
Інформація для замовлення
- Ціна: 5 430 ₴











