
Шкіряна жіноча кругла сумка-рюкзак Maxi зелена з поясом
5 430 ₴
- В наявності
- Код: BN-BAG-30-malachite
+380 (95) 934-93-56
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Набридли звичайні крос-боді?
Зверніть увагу на сумку-рюкзак maxi з колекції Geometry. Оригінальний і одночасно лаконічний аксесуар додасть родзинки в повсякденний образ і стане чудовим доповненням ділового костюма.
Сумку можна носити трьома способами: сумка-кросбоді, рюкзак і клатч. Для рюкзака та крос-боді передбачені додаткові знімні ремінці, які легко можна змінити. А, щоб було зручно носити сумочку як клатч, на передній стінці є спеціальний хлястик, який допоможе зручно зафіксувати руку.
Виготовлена сумка з натуральної шкіри крат, яка вирізняється високою щільністю та зносостійкістю.
Усередині є три кишені й одна зовнішня кишеня. Закривається аксесуар на міцну металеву блискавку.
Неймовірно свіжий і гарний колір аксесуара надихне Вас на створення нових образів і стане яскравим акцентом у Вашому гардеробі.
Гарантія на сумку 3 роки з моменту купівлі.
Фурнітура та комплектація може бути змінена виробником
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | BlankNote |
| Стан | Новий |
| Колір | Зелений |
| Користувальницькі характеристики | |
| Внутрішній матеріал | Текстіль |
| Довжина лямок для рюкзака | регулюється до 90 см |
| Довжина плечового ремінця | 105 см |
| Виробництво | Природна шкіра Краст |
| Оригінал | Оригінал |
| Розмір | 27 см х 27 см х 8 см |
| Виготовлення світу | Україна |
| Упаковка | сумка пильовик |
Інформація для замовлення
- Ціна: 5 430 ₴











