
Набір жіночих білих шкіряних сумок Mini поясна/кросбоді
4 080 ₴
- В наявності
- Код: BN-BAG-38-light
+380 (95) 934-93-56
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Комплект сумок із натуральної шкіри білого кольору прекрасно доповнить гардероб сучасної дівчини, яка прагне бути на гребені модної хвилі. Складається комплект із 2 сумок і 2 ременів, що дає великий простір фантазії та для комбінування деталей набору між собою.
Носити сумки можна на поясі та через плече, а також на грудях або за спиною. Довжина поясного ремінця легко регулюється, що робить аксесуар максимально зручним.
Можна використовувати дві сумки в одному образі або носити їх окремо.
Такий набір стане чудовим варіантом для подорожей, коли багато речей брати із собою не полювання, а й мати кожен день однаково також не хочеться.
Кожна із сумочок вмістить гроші, телефон, документи, дрібну косметику та предмети гігієни.
Виготовлені аксесуари вручну з міцної натуральної шкіри, яка підкорить вас бездоганною якістю та зовнішнім виглядом.
Гарантія на виріб 3 роки з моменту купівлі.
Фурнітура та комплектація може бути змінена виробником
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | BlankNote |
| Колір | Білий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Внутрішній матеріал | без підкладки |
| Гарантія | 3 роки |
| Довжина плечового ремінця | 120 см |
| Довжина поясного ремінця | 110 см |
| Комплектація | 2 сумки + ремінь на пояс + ланцюжок на плече |
| Виробництво | Природна шкіра Krast |
| Оригінал | Оригінал |
| Розмір | вертикальна сумка 16,5*9,5*4 см; горизонтальна сумка 16*12*4 см |
| Виготовлення світу | Україна |
| Упаковка | крафтова коробка. |
Інформація для замовлення
- Ціна: 4 080 ₴











