
Набір жіночих рожевих шкіряних сумок Mini поясна/кросбоді
4 080 ₴
- В наявності
- Код: BN-BAG-38-pink
+380 (95) 934-93-56
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Любите стильні та оригінальні аксесуари? Отже, набір сумок mini — це те, що вам потрібно. Комплект складається з 2 сумок і 2 ремінців, які можна всіляко комбінувати. Можна носити одночасно дві сумки, розмістивши їх на поясному ремінці, або поєднати в одному образі поясну сумку та кросбоді. Також аксесуари можна використовувати окремо. Це чудовий варіант для дівчат, які людям експериментувати над образами та стилями.
Також такий набір незамінний у подорожі. Мало того, що вам зручно буде в дорозі зберігати гроші, документи та талони в невеликій сумці на поясі, так і кожен день своєї відпустки ви зможете мати різний вигляд, і водночас не потрібно забивати валізу зайвими речами.
Виготовлений набір із натуральної шкіри Krast, що має високу зносостійкість і міцність. Ця шкіра має гарну гладку поверхню, яка не вимагає додаткового складного догляду.
Набір сумок mini — ідеальне поєднання якості, ефектного дизайну та надзвичайної функціональності.
Гарантія на виріб 3 роки з моменту купівлі.
Фурнітура та комплектація може бути змінена виробником
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | BlankNote |
| Колір | Рожевий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Внутрішній матеріал | без підкладки |
| Гарантія | 3 роки |
| Довжина плечового ремінця | 120 см |
| Довжина поясного ремінця | 110 см |
| Комплектація | 2 сумки + ремінь на пояс + ланцюжок на плече |
| Виробництво | Природна шкіра Krast |
| Оригінал | Оригінал |
| Розмір | вертикальна сумка 16,5*9,5*4 см; горизонтальна сумка 16*12*4 см |
| Виготовлення світу | Україна |
| Упаковка | крафтова коробка. |
Інформація для замовлення
- Ціна: 4 080 ₴











