
Вертикальна жіноча шкіряна сумка поясна/кросбоді Mini біла
2 070 ₴
- В наявності
- Код: BN-BAG-38-1-light
+380 (95) 934-93-56
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Біла мініатюрна сумочка буде стильним доповненням будь-якого образу, особливо гармонійно поєднуючись із легкими жіночними платтями та блузами.
Міцна натуральна шкіра, з якої виготовлена сумка, вирізняється особливою довговічністю й надійністю. Ця шкіра чудово тримає форму та не потребує складного додаткового догляду.
Однією з переваг аксесуара є наявність 2 ремінців у комплекті. Купуючи одну сумку, за фактом, ви отримуєте дві: поясну та кросбоді.
Усередині сумочки є кишеня для телефона. Закривається аксесуар клапаном із магнітною кнопкою. Лицьова сторона прикрашена металевою шильдою з логотипом майстерні.
Гарантія на виріб 3 роки з моменту купівлі.
Фурнітура та комплектація може бути змінена виробником
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | BlankNote |
| Колір | Білий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Внутрішній матеріал | без підкладки |
| Гарантія | 3 роки |
| Довжина плечового ремінця | 120 см |
| Довжина поясного ремінця | 110 см |
| Комплектація | 1 сумка + ремінь на пояс + ланцюжок на плече |
| Виробництво | Природна шкіра Krast |
| Оригінал | Оригінал |
| Розмір | 16,5*9,5*4 см |
| Виготовлення світу | Україна |
| Упаковка | крафтова коробка. |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 070 ₴











