
Шкіряний гаманець з притиском TREBA Коричневий
490 ₴
- Готово до відправки
- Код: 30046
+380 (95) 934-93-56
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Гаманець з притиском для банкнот. Тонкий та місткий, виготовлений з натуральної шкіри. Виріб має два містких відділень для пластикових карток та притиск для зберігання банкнот. Завдяки особливостям конструкції картки легко виймати, а банкноти надійно закріплені. У гаманець можна помістити до 10-ти пластикових карток та велику кількість банкнот. Для пошиття гаманця використовується якісна натуральна теляча шкіра, вона міцна та приємна на дотик.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Вид шкіри | Теляча шкіра |
| Вид шкіри за способом обробки | Шліфована |
| Довжина | 115 мм |
| Застібка | Кнопки |
| Кількість відділень для кредитних карт | 2 |
| Кількість відділень для купюр | 1 |
| Матеріал | Натуральна шкіра |
| Стать | Чоловіча |
| Стан | Новий |
| Тип | Затискач для купюр |
| Товщина | 8 мм |
| Колір | Коричневий |
| Ширина | 85 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 490 ₴






