Зручна і стильна сумка шоппер ніколи не буде зайвою в гардеробі сучасної дівчини! Така модель буде актуальна для студенток, для молодих мам і навіть для ділових леді. Адже сумка неймовірно містка! У неї поміститися всі і навіть трошки більше, а лаконічний дизайн дозволить вписати аксесуар в будь-який гардероб. Виготовлена сумка повністю вручну з натуральної шкіри в чорному кольорі. Такий темний колір дуже добре поєднується зі всіма кольорами веселки і буде виглядати доречно з різними комплектами одягу. Закривається сумка на міцну блискавку. Всередині є Невеликий кишеню для різніх дрібниць. Носить сумку можна в руці, на лікті або на плечі. Широка шкіряна ручка дуже міцна и Зручна. Сумка Виготовлена вручну з натуральної кожи.
Розмір: висота - 34 см, Глибина - 10 см, ширина - 30 см
Ширина ручки - 4 см,
Ручка з регульованості довжина: 70-90 див.
Внутрішній кишеню: 17х23 див.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Вид шкіри | Теляча шкіра |
| Вид шкіри за способом обробки | Гладка |
| Висота | 340 мм |
| Довжина | 300 мм |
| Жорсткість | Жорстка |
| Матеріал | Натуральна шкіра |
| Відділення | 1 основний, Відділення для дрібних грошей |
| Підкладка | Ні |
| Розмір | Великий |
| Ручки | Одна |
| Стан | Новий |
| Стиль | Класичний |
| Тип застежки | Блискавка |
| Тип сумки | Об'ємна/Сумка-тоут |
| Форма | Прямокутна |
| Колір | Чорний |
| Ширина | 100 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 680 ₴






