
Ніж Хижник ручної роботи зі сталі 50х14МФ
2 800 ₴
- В наявності
- Код: 1248
+380 (95) 934-93-56
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Ніж Хижник ручної роботи зі сталі 50х14МФ. Наявність уточнюйте перед замовленням.
Усі ножі на сайті https://ggoods.com.ua/nozhi-ruchnoj-raboty/
| Марка стали | 50Х14МФ |
|---|---|
| Матеріал руків'я | кап клена |
| Довжина ножа загальна (мм) | 29 мм |
| Довжина клинка (мм) | 16.5 мм |
| Ширина клинка (мм) | 36 мм |
| Товщина клинка (мм) | 2.4 мм |
| Твердість різального леза | 56 HRC |
| Матеріал піхов | Натуральна шкіра |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Ручна Робота |
| Країна виробник | Україна |
| Тип | З фіксованим клинком |
| Матеріал леза | 50Х14МФ |
| Матеріал рукоятки | Дерево |
| Заточка леза | Одностороння |
| Матеріал піхов | Натуральна шкіра |
| Стан | Новий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 800 ₴




