Коробочка для кільця УЦІНКА. На коробках невеликі пошкодження верхнього покриття.
Наявність кольорів уточнюйте.
Більше коробочок на сайті https://ggoods.com.ua/korobochka-dlya-kolca/
- Матеріал: оксамит, пластик;
- Висота 45 мм.
- Ширина 50 мм
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Висота | 40 мм |
| Ширина | 55 мм |
| Країна виробник | Китай |
| Довжина | 50 мм |
| Матеріал | Оксамит |
| Тип | Коробочки |
| Призначення | Кільця |
| Стан | Новий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 70 ₴







