
Шкіряний гаманець 2.0 TREBA (портмоне, гаманець) Коричневий
490 ₴
- Готово до відправки
- Код: 30066
+380 (95) 934-93-56
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Гаманець тонкий та місткий, виготовлений з натуральної шкіри. Виріб має два відділень для пластикових карток та одне відділення для банкнот. Завдяки особливостям конструкції картки легко виймати. Для пошиття гаманця використовується якісна натуральна теляча шкіра, вона міцна та приємна на дотик.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Вид шкіри | Теляча шкіра |
| Вид шкіри за способом обробки | Шліфована |
| Довжина | 110 мм |
| Кількість відділень для кредитних карт | 2 |
| Кількість відділень для купюр | 1 |
| Матеріал | Натуральна шкіра |
| Стать | Унісекс |
| Розташування | Горизонтальне |
| Стан | Новий |
| Тип | Гаманець подвійного складання |
| Товщина | 7 мм |
| Колір | Коричневий |
| Ширина | 85 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 490 ₴






