Всередині одне загальне відділення та одна маленька кишеня для дрібниць, закривається на клавішну застібку. Плечовий ремінь знімається і регулюється по довжині, його можна зняти.Сумка виготовлена вручну з якісної натуральної шкіри, що сприяє тривалому збереженню виробу в чудовому вигляді.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Вид шкіри | Теляча шкіра |
| Вид шкіри за способом обробки | Гладка |
| Висота | 200 мм |
| Довжина | 235 мм |
| Довжина плечового ременя | 1200 мм |
| Довжина ручок | 200 мм |
| Жорсткість | Жорстка |
| Матеріал | Натуральна шкіра |
| Відділення | 1 основний, Відділення для дрібних грошей |
| Плечовий ремінь | Так |
| Підкладка | Ні |
| Розмір | Середній |
| Ручки | Дві |
| Стан | Новий |
| Стиль | Молодіжний |
| Тип застежки | Клапан (flap) |
| Тип сумки | Крос-боді |
| Форма | Трапеція |
| Ширина | 75 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 700 ₴







