
Шкіряний клатч на блискавки 2.0 TREBA Коричневий
685 ₴
- В наявності
- Код: 60021
+380 (95) 934-93-56
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Клатч виготовлений з натуральної шкіри. Має одне велике відділення. Зручний для зберігання невеликих дрібниць, таких як, телефон, паспорт, ключі та інше. Закривається на металеву блискавку.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Вид шкіри | Теляча шкіра |
| Вид шкіри за способом обробки | Шліфована |
| Висота | 170 мм |
| Довжина | 240 мм |
| Довжина ручок | 150 мм |
| Жорсткість | Середньої жорсткості |
| Матеріал | Натуральна шкіра |
| Відділення | 1 основний |
| Плечовий ремінь | Ні |
| Підкладка | Ні |
| Розмір | Середній |
| Ручки | Одна |
| Стан | Новий |
| Стиль | Молодіжний |
| Тип застежки | Блискавка |
| Тип сумки | Клатч |
| Форма | Прямокутна |
| Колір | Коричневий |
| Ширина | 5 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 685 ₴






