Клатч виготовлений з натуральної шкіри. Має одне велике відділення. Зручний для зберігання невеликих дрібниць, таких як, телефон, паспорт, ключі та інше. Закривається на кнопку.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Вид шкіри | Теляча шкіра |
| Вид шкіри за способом обробки | Гладка |
| Висота | 120 мм |
| Довжина | 240 мм |
| Жорсткість | Жорстка |
| Матеріал | Натуральна шкіра |
| Відділення | 1 основний |
| Підкладка | Ні |
| Розмір | Середній |
| Стан | Новий |
| Стиль | Молодіжний |
| Тип застежки | Затягується ременем/шнурком |
| Тип сумки | Клатч |
| Форма | Прямокутна |
| Колір | Сірий |
| Ширина | 5 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 650 ₴






