Стильний, компактний шкіряний брелок для ключів.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Довжина | 150 мм |
| Кількість в упаковці | 1 шт. |
| Матеріал | Натуральна шкіра |
| Стать | Жіноча |
| Стан | Новий |
| Товщина | 1 мм |
| Колір | Бежевий |
| Ширина | 15 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 75 ₴



