Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Стан | Новий |
| Колір | Зелений |
| Користувальницькі характеристики | |
| Місткість ключів | 4 шт. |
| Висота ключниці | 110 мм |
| Глибина ключниці | 22 мм |
| Область застосування ключниці | Універсальна |
| Ширина ключниці | 65 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 295 ₴





