Шкіряна сумочка з натуральної шкіри. Розмір 21x9x8cm. Має одне загальне відділення, закривається на металеву блискавку. Чудовий подарунок для Вашої подруги, мами, колеги. Дана модель доступна в 20-ти кольорах.
Персоналізація - доступна за додаткову оплату.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Висота | 80 мм |
| Глибина | 90 мм |
| Кількість відділень | 1 |
| Матеріал | Натуральна шкіра |
| Стать | Унісекс |
| Стан | Новий |
| Тип | Косметичка |
| Тип застежки | Блискавка |
| Колір | Коричневий |
| Ширина | 210 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 590 ₴









