Обкладинка виготовлена з натуральної шкіри "Kapri" з гладкою поверхнею. Ваш паспорт буде надійно захищений від пошкоджень та прослужить не один рік.
Підходить для внутрішнього та закордонного паспорта.
Також можна підібрати інші аксесуари з шкіри "Kapri" Бірюзового кольору. Це дуже зручно для тих, хто підбирає аксесуари на подарунок.
Деталі товару:
Колір Бірюзовий
Матеріал верху Гладка шкіра
Розміри (довжиа, ширина) 10/14см
Фурнітура Срібло
Пакування Картонна коробка
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Вид шкіри | Теляча шкіра |
| Довжина | 140 мм |
| Кількість відділень | 1 |
| Матеріал | Натуральна шкіра |
| Стать | Унісекс |
| Стан | Новий |
| Тип | Обкладинка для паспорта |
| Тип застежки | Без застібки |
| Товщина | 5 мм |
| Колір | Бірюзовий |
| Ширина | 100 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 300 ₴








