Лаконічна жіночий поясний сумочка виконана з високоякісної натуральної шкіри, стане милою родзинкою будь-якого образу. Модель має в комплекті шкіряний поясний ремінь.
З шкіряним ременем сумка послужить поясом на спідницях і брюках, ефектно підкреслить лінію талії.
Усередині сумки одне відділення. Закривається аксесуар клапаном з магнітною кнопкою.
Ця універсальна сумочка підійде до одягу різних стилів, так як має лаконічний дизайн і правильну форму. Сумка безумовно стане улюбленицею у вашому гардеробі.
Розмір: 19 х 11 х 3 см Довжина ременя регулюється від 80 до 110 см (індивідуальний розмір ременя можна виготовити під замовлення)
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Вид шкіри | Теляча шкіра |
| Вид шкіри за способом обробки | Гладка |
| Висота | 110 мм |
| Довжина | 190 мм |
| Жорсткість | Жорстка |
| Матеріал | Натуральна шкіра |
| Відділення | 1 основний |
| Підкладка | Ні |
| Розмір | Малий |
| Стан | Новий |
| Стиль | Молодіжний |
| Тип застежки | Магніт |
| Форма | Прямокутна |
| Колір | Пудровий |
| Ширина | 30 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 200 ₴







