Підбираючи ефектний аксесуар «на кожен день» або «на вихід», зверніть увагу на клатч 1.0 Зеленого кольору. Він буде актуальним в обох випадках. Ця модель відмінно впишеться в повсякденний образ.
Такий виразний аксесуар підійде абсолютно кожній дівчині, незалежно від віку. Він прекрасно буде поєднуватися з одягом і взуттям інших кольорів веселки.
Усередині є одне відділення з швидким доступом.
Клатч зроблений повністю вручну з цільного шматка щільної натуральної шкіри. Закривається він на шкіряний хлястик, а також на кнопку.
Клатч виготовлений вручну з натуральної шкіри.
Розмір: 24х12х2 см.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Вид шкіри | Теляча шкіра |
| Вид шкіри за способом обробки | Гладка |
| Висота | 120 мм |
| Довжина | 240 мм |
| Жорсткість | Жорстка |
| Матеріал | Натуральна шкіра |
| Плечовий ремінь | Ні |
| Підкладка | Ні |
| Розмір | Середній |
| Ручки | Немає |
| Стан | Новий |
| Стиль | Молодіжний |
| Тип застежки | Затягується ременем/шнурком |
| Тип сумки | Клатч |
| Форма | Прямокутна |
| Колір | Синій |
| Ширина | 5 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 650 ₴






