
Брелок з тисненням, короткий з гладкої шкіри Kapri Блакитний 13046
50 ₴
- В наявності
- Код: 13046
+380 (95) 934-93-56
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Стильний брелок Блакитного кольору для ключів із натуральної шкіри ручної роботи. Елегантний спосіб тримати свої ключі, легко діставати їх з сумки або кишені і не губити їх!
Розмір брелка 8 см у довжину.
Можлива персоналізація! Можемо додати на брелок Ваші ініціали, телефон або логотип. Якщо бажаєте додати щось на свій вибір - зв'яжіться з нами!
Оплата, доставка та гарантія:
СПОСОБИ ОПЛАТИ:
Оплата замовлення по Україні - Оплата на картку / Банківський переказ / Накладний платіж / Оплата через систему LiqPay
ДОСТАВКА ТА ГАРАНТІЯ:
Нова Пошта/Укрпошта - вся Україна за рахунок одержувача
Гарантійний термін на товар 1 рік з моменту придбання товару. У випадках технологічних дефектів товарів, які не залежать від покупця, здійснюється безкоштовний сервіс по їх усуненню. Обслуговуємо та ремонтуємо тільки вироби власного виробництва. Споживач має право на обмін товару належної якості протягом чотирнадцяти днів. Обмін товару належної якості провадиться:
якщо він не використовувався;
якщо збережено його товарний вид.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Довжина | 50 мм |
| Кількість в упаковці | 1 шт. |
| Матеріал | Натуральна шкіра |
| Стать | Унісекс |
| Стан | Новий |
| Товщина | 1 мм |
| Колір | Коричневий |
| Ширина | 15 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 50 ₴




