
Настільна лампа з дерева "Лампа Едісона" EW-16
3 045 ₴
- Готово до відправки
- Код: 0316
+380 (95) 934-93-56
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Настільна лампа з дерева "Лампа Едісона" EW-16.
Крутої корпусу, стильний зовнішній вигляд, економія і досвідчена командою наших експертів дизайн з застосуванням нових ретро ламп Едісона дозволяє вам продемонструвати сучасну настільну лампу в популярному стилі лофт з використанням високоякісних компонентів - дротів, патронів, металевих (а не пластикових) втулок; а найголовніше, корпус лампи виготовлений з дорогої і високоякісної деревини грецького горіха, що робить це дуже практичним, довговічним і презентабельним.
Розмір: 80x206x354 мм.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Тип | Настільна лампа |
| Стиль виконання | Мінімалізм |
| Тип вимикача | Кнопка на каркасі/корпусі |
| Стан | Новий |
| Тип лампи | Світлодіодна |
| Матеріал плафона, підвісок | Натуральне дерево |
| Користувальницькі характеристики | |
| Матеріал корпусу | Дерево (сосна) |
| Комплектація | Світильник, адаптер, пульт управління (24 кнопки), інструкція |
| Призначення | Універсальний |
| Тематика | Геометричні фігури |
| Потужність | 10 Вт |
| Тип світильника | Настільний |
| Висота коробки | 70 мм |
| Гарантія | 2 роки |
| Робоча напруга | 12 V |
| IP захист | IP20 |
| Використання | Декоративний світильник, нічник |
| Можливість регулювання яскравості | Так |
| Ресурс роботи | 20 000 год |
| Довжина коробки | 235 мм |
| Колір світіння | RGB (подвійний) |
| Управління кольором | Так |
| Ширина коробки | 200 мм |
| Вхідна напруга | Від мережі 220 V |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 045 ₴











