
Кожана жіноча кругла сумка-рюкзак Maxi світло-коричнева
5 430 ₴
- В наявності
- Код: BN-BAG-30-k
+380 (95) 934-93-56
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Відомий французький архітектор Ле Корбузьє сказав: « Я думаю, що ми ніколи не жили в такий геометричний період. Все навколо - геометрія. " Ми теж так вважаємо, тому у нас народилася ідея створити нову колекцію Geometry.
Одна з найцікавіших моделей цієї колекції - кругла сумка maxi. Важливим є не тільки форма цієї сумочки, але й її здатність трансформувати. Достатньо змінити плечовий ремінець і сумку перетворитися на стильний, і стильний рюкзак. А якщо не використовувати додаткові ремінці, то сумочка перетворюється в оригінальний клатч.
Клатч зручно носити до руки, завдяки спеціальному хлястику, під який можна просунути руку.
На задній стінці аксесуара міститься досить велика накладна кишеня.
Усередині також є три кишені і одне просторе загальне відділення.
Виготовлена сумка повністю вручну з міцної натуральної шкіри.
Кругла сумочка maxi - справжня знахідка для Вашого гардеробу. Ця модель стане вашим найкращим другом на всі сезони. Ваш модний смак підкреслить і стане яскравим акцентом у образі.
Міняйтесь щодня з круглою сумкою maxi і будьте неповторні!
Гарантія на сумку 3 роки з моменту покупки.
Фурнітура та комплектація можуть бути змінені виробником
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | BlankNote |
| Стан | Новий |
| Колір | Коричневий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Внутрішній матеріал | Текстиль |
| Довжина лямок для рюкзака | регулюється до 90 см |
| Довжина плечового ремінця | 105 см |
| Виробництво | Природна шкіра Краст |
| Оригінал | Оригінал |
| Розмір | 27 см х 27 см х 8 см |
| Виготовлення світу | Україна |
| Упаковка | сумка пильовик |
Інформація для замовлення
- Ціна: 5 430 ₴











