
Стійки стабілізатора задні DELPHI TC2096 Volvo s60 s80 xc90 xc70 v70
500 ₴
- Готово до відправки
- Код: TC2096
+380 (95) 934-93-56
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Стійки стабілізатора задні DELPHI TC2096
Сумісний із моделями Volvo:
- s60 I
- s80 I
- xc90
- xc70
- v70.
| Висота [мм]: | 70 |
| Довжина [мм]: | 140, 170 |
| Розмір різі: | M12x1.75 |
| Розмір різі 1: | M12x1.75 |
| Розташування: | Задний мост. |
| Розташування в авто: | Ліворуч, праворуч |
| Стійка: | З'єднувальна штанга |
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Delphi |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Аналог |
| Тип техніки | Легковий автомобіль |
| Код запчастини | TC2096 |
| Сумісність з маркою | Volvo |
| Тип штока | З'єднувальний |
| Ширина | 35 мм |
| Висота | 70 мм |
| Довжина | 140 мм |
| Сумісність з моделлю | XC90, S60, V70, S80 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Марка | Volvo |
Інформація для замовлення
- Ціна: 500 ₴



