Сайлентблок важеля передньої підвіски Febi 22239 задній.
Сумісний із моделями Volvo:
- S60
- S80
- V70
| Вес [кг]: | 0,136, 0.136 |
| Внутрішній діаметр [мм]: | 14 |
| Матеріал виготовлення: | Алюміній, Гума/метал |
| Місце встановлення: | Важіль |
| Зовнішній діаметр [мм]: | 31, 53 |
| Необхідна кількість: | 2 |
| Розташування: | Передний мост |
| Розташування в авто: | Ліворуч, праворуч |
| Розташування на осі: | Ззаду, Знизу |
| Товщина [мм]: | 50 мм |
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Febi Bilstein |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Аналог |
| Тип техніки | Легковий автомобіль |
| Код запчастини | 22239 |
| Сумісність з маркою | Volvo |
| Діаметр внутрішній | 14 мм |
| Діаметр зовнішній | 31 мм |
| Матеріал | Гума/метал |
| Місце встановлення | Задній |
| Сумісність з моделлю | S60, V70, S80 |
| Внутрішній діаметр | 19 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 270 ₴





