
Кожана жіноча кругла сумка-рукзак Maxi бордова
5 430 ₴
- В наявності
- Код: BN-BAG-30-vin
+380 (95) 934-93-56
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Не можна заперечувати привабливість круглої форми, що символізує досконалість, нескінченність і абсолют.
Під час роботи над новою колекцією Geometry ми зробили ставки на унікальну і універсальність, які поєднують форми геометричних фігур. Основою колекції є наша нова модель-трансформер сумка\рукзак. Ми любили нестандартні рішення та експерименти, а також члени максимальної функціональності та комфорту. Тому цей аксесуар може послужити вам зайвою сумкою на плечі для щоденної міської метушні, стильним рюкзаком для прогулянок і відпочинку або навіть об’ємним клатчем, що підкреслює вашу індивідуальність.
Сумка зроблена з якісної натуральної шкіри.
Для зручності вмісту доступні три внутрішні кишені - два маленьких і один об'ємний, а також зовнішній кишеню на задній стінці для того, що повинно бути завжди під рукою.
Сумка зроблена в дуже гарному виноградному цвіті. Вона стане чудовим доповненням до образу будь-якого сезону і стилю.
Гарантія на сумку 3 роки з моменту покупки.
Фурнітура та комплектація можуть бути змінені виробником
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | BlankNote |
| Стан | Новий |
| Колір | Бордовий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Внутрішній матеріал | Текстіль |
| Довжина лямок для рюкзака | регулюється до 90 см |
| Довжина плечового ремінця | 105 см |
| Виробництво | Природна шкіра Краст |
| Оригінал | Оригінал |
| Розмір | 27 см х 27 см х 8 см |
| Виготовлення світу | Україна |
| Упаковка | сумка пильовик |
Інформація для замовлення
- Ціна: 5 430 ₴











