
Набір жіночих коралових шкіряних сумок Mini поясна/кросбоді
2 712 ₴
- В наявності
- Код: BN-BAG-38-living-coral
+380 (95) 934-93-56
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Функціональний набір, що складається з 2 яскравих жіночих сумочок, ідеально відповідає всім стандартам, що висуваються до комфорту, якості та стилю.
Обидві сумочки мають невеликі розміри, але здатні змістити велику кількість необхідних дрібниць — смартфон, гаманець, вологі серветки, помада, пудрениця та інше.
Виготовлені аксесуари зі щільної натуральної шкіри, яка чудово тримає форму та не вимагає складного додаткового догляду. Філігранна ручна робота та якісні матеріали гарантують довговічність і зносостійкість аксесуарів.
Носити сумки можна різними способами, змінюючи ремені та спосіб носіння. Можна носити відразу дві сумки або вибрати тільки одну.
Цей набір — чудовий варіант для подорожей, коли багато речей із собою не візьмеш, але щодня хочеться мати різний вигляд.
Модний колір у тандемі з лаконічним дизайном зроблять сумки з набору перлиною вашого гардероба.
Набір сумок mini в кольорі живий корал — ідеальне рішення для тих, хто захоплений стрімким ритмом життя, але не забуває про модні тенденції.
Гарантія на виріб 3 роки з моменту купівлі.
Фурнітура та комплектація може бути змінена виробником
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | BlankNote |
| Колір | Кораловий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Внутрішній матеріал | без підкладки |
| Гарантія | 3 роки |
| Довжина плечового ремінця | 120 см |
| Довжина поясного ремінця | 110 см |
| Комплектація | 2 сумки + ремінь на пояс + ланцюжок на плече |
| Виробництво | Природна шкіра Krast |
| Оригінал | Оригінал |
| Розмір | вертикальна сумка 16,5*9,5*4 см; горизонтальна сумка 16*12*4 см |
| Виготовлення світу | Україна |
| Упаковка | крафтова коробка. |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 712 ₴











