
Набір жіночих зелених шкіряних сумок Mini поясна/кросбоді
4 080 ₴
- В наявності
- Код: BN-BAG-38-malachite
+380 (95) 934-93-56
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Набір із 2 сумок шкіряних сумок стане чудовим доповненням гардероба та надихне на створення нових цікавих образів. Обидві сумки можна носити одночасно на шкіряному поясному ремінці. Також можна носити кожну із сумочок окремо одна від одної, використовуючи будь-який із ремінців.
Довжина поясного ремінця легко регулюється.
Підкуповує набір не тільки оригінальним дизайном і практичністю, але й чудовою якістю. Повністю ручна робота та натуральна шкіра гарантують довговічність і зносостійкість аксесуарів.
Лаконічність і благородний малахітовий колір дадуть змогу легко поєднувати аксесуари з різними комплектами одягу.
Набір сумок mini — ідеальне поєднання практичності, бездоганного дизайну та надзвичайної функціональності, тому він дуже швидко стане улюбленцем у вашому гардеробі.
Гарантія на виріб 3 роки з моменту купівлі.
Фурнітура та комплектація може бути змінена виробником
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | BlankNote |
| Стан | Новий |
| Колір | Зелений |
| Користувальницькі характеристики | |
| Внутрішній матеріал | без підкладки |
| Гарантія | 3 роки |
| Довжина плечового ремінця | 120 см |
| Довжина поясного ремінця | 110 см |
| Комплектація | 2 сумки + ремінь на пояс + ланцюжок на плече |
| Виробництво | Природна шкіра Krast |
| Оригінал | Оригінал |
| Розмір | вертикальна сумка 16,5*9,5*4 см; горизонтальна сумка 16*12*4 см |
| Виготовлення світу | Україна |
| Упаковка | крафтова коробка. |
Інформація для замовлення
- Ціна: 4 080 ₴











