
Вертикальна жіноча шкіряна сумка Mini поясна/кросбоді Живий корал
1 656 ₴
- В наявності
- Код: BN-BAG-38-1-living-coral
+380 (95) 934-93-56
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Стильна та мініатюрна сумка з натуральної шкіри стане надійним охоронником для телефона та інших важливих дрібниць, які завжди мають бути під рукою.
Сумочка укомплектована двома знімними ремінцями, що дає змогу експериментувати з образами та стилями. Використовуючи шкіряний поясний ремінець, ви зможете носити сумку на талії, стегнах, за спиною або на грудях. А з виточеним ремінцем-ланцюжком сумочка перетвориться з мінікросбоді, яка стане родзинкою вечірнього та повсякденного образу.
Виготовлена сумка повністю вручну. Для пошиття аксесуара використовувалася міцна та дуже щільна натуральна шкіра в кольорі живий корал.
Усередині сумочки одне відділення та кишенька для смартфона. Закривається аксесуар клапаном із магнітною кнопкою.
Гарантія на виріб 3 роки з моменту купівлі.
Фурнітура та комплектація може бути змінена виробником
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | BlankNote |
| Користувальницькі характеристики | |
| Внутрішній матеріал | без підкладки |
| Гарантія | 3 роки |
| Довжина плечового ремінця | 120 см |
| Довжина поясного ремінця | 110 см |
| Комплектація | 1 сумка + ремінь на пояс + ланцюжок на плече |
| Виробництво | Природна шкіра Krast |
| Оригінал | Оригінал |
| Розмір | 16,5*9,5*4 см |
| Виготовлення світу | Україна |
| Упаковка | крафтова коробка. |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 656 ₴











