
Шкіряна жіноча кругла сумка-рюкзак Maxi біла
5 430 ₴
- В наявності
- Код: BN-BAG-30-light
+380 (95) 934-93-56
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Відомий французький архітектор Ле Корбюзьє говорив: «ЯOS, що ніколи до сьогодення ми не жили в такий геометричний період. Все навколо — геометрія. Ми теж так вважаємо, тому в нас народилася ідея створити нову колекцію Geometry.
Однією з найцікавіших моделей цієї колекції є кругла сумка Maxi в білому кольорі. Показовою є не тільки форма цієї сумочки, а і її здатність до трансформації. Сумка має в комплекті змінні ремінці, які дають змогу експериментувати з функціоналом аксесуара. Досить змінити плечовий ремінець і сумка перетвориться на стильний рюкзак. А якщо зовсім не використовувати додаткові ремінці, то сумочка перетворюється на оригінальний клатч.
Клатч зручно носити до руки завдяки спеціальному хлястику, під який можна просунути руку.
На задній стінці аксесуара розташовується досить велика накладна кишеня.
Усередині також є три кишені й одне просторе загальне відділення.
Виготовлена сумка повністю вручну з міцної натуральної шкіри.
Кожа досить щільна, що дає змогу створити ідеальну форму сумки. Оригінальний лаконічний дизайн аксесуара в тандемі з універсальним білим кольором зроблять сумку Maxi яскравим акцентом будь-якого образу. Ця сумка буде актуальна не тільки в літній сезон. У холодну пору року вона також буде доречна, особливо зі світлим верхнім одягом.
Гарантія на сумку 3 роки з моменту купівлі.
Фурнітура та комплектація може бути змінена виробником
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | BlankNote |
| Стан | Новий |
| Колір | Білий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Внутрішній матеріал | Текстіль |
| Довжина лямок для рюкзака | регулюється до 90 см |
| Довжина плечового ремінця | 105 см |
| Виробництво | Природна шкіра Краст |
| Оригінал | Оригінал |
| Розмір | 27 см х 27 см х 8 см |
| Виготовлення світу | Україна |
| Упаковка | сумка пильовик |
Інформація для замовлення
- Ціна: 5 430 ₴











