Всередині одне загальне відділення та одна кишеня для дрібниць, закривається на магнітну кнопку. Плечові лямки регулюються по довжині. Рюкзак виготовлена вручну з якісної натуральної шкіри, що сприяє тривалому збереженню виробу в чудовому вигляді.
ІНФОРМАЦІЯ
Розмір: 27/30/13 див.
Матеріал: натуральна шкіра
Упаковка: коробка крафтова
Колір фурнітури: срібло
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Висота | 30 см |
| Матеріал | Натуральна шкіра |
| Стать | Жіноча |
| Стан | Новий |
| Тип | Міський |
| Колір | Бордовий |
| Ширина | 27 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вид шкіри | Теляча шкіра |
| Вид шкіри за способом обробки | Гладка |
| Довжина | 200 |
| Довжина плечового ременя | 1200 мм |
| Жорсткість | Жорстка |
| Відділення | 1 основний, Відділення для дрібниці |
| Плечовий ремінь | True |
| Підкладка | False |
| Розмір | Малий |
| Ручки | Одна |
| Стиль | Молодіжний |
| Тип застежки | Магніт |
| Тип сумки | Крос-боді |
| Форма | Прямокутна |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 444,44 ₴












