Зручна і стильна сумка шоппер ніколи не буде зайвою в гардеробі сучасної дівчини! Така модель буде актуальна для студенток, для молодих мам і навіть для ділових леді. Адже сумка неймовірно містка! У неї поміститися всі і навіть трошки більше, а лаконічний дизайн дозволить вписати аксесуар в будь-який гардероб. Виготовлена сумка повністю вручну з натуральної шкіри в рожевому кольорі. Такий колір дуже добре поєднується з усіма кольорами і буде виглядати доречно з різними комплектами одягу. Закривається сумка на клапан з магнітним замком. Всередині є невеликий кишеню для різних дрібниць. Носити сумку можна в руці, на ліктях або на плечі. Шкіряні ручки дуже міцні і зручні. Сумка виготовлена вручну з натуральної шкіри.
Розмір: висота - 25 см, глибина - 11 см, ширина - 38 см.
Ручка з регульованою довжиною: 70-90 см.
Внутрішня кишеня: 17х23 см.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Вид шкіри | Теляча шкіра |
| Вид шкіри за способом обробки | Гладка |
| Висота | 250 мм |
| Довжина | 380 мм |
| Довжина ручок | 70 мм |
| Жорсткість | Жорстка |
| Матеріал | Натуральна шкіра |
| Відділення | 1 основний, Відділення для дрібних грошей |
| Плечовий ремінь | Ні |
| Підкладка | Ні |
| Розмір | Великий |
| Ручки | Дві |
| Стан | Новий |
| Стиль | Класичний |
| Тип застежки | Магніт |
| Тип сумки | Об'ємна/Сумка-тоут |
| Форма | Прямокутна |
| Колір | Зелений |
| Ширина | 110 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 680 ₴







