
Набір жіночих шкіряних сумок Mini поясна/кросбоді світло-бежевий
4 080 ₴
- В наявності
- Код: BN-BAG-38-light-beige
+380 (95) 934-93-56
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Одна сумка добре, а дві краще!
Оригінальний набір, який складається з 2 сумок і 2 ременів, дасть змогу нескінченно експериментувати з образами та стилями. Оскільки сумочки та ремені можна комбінувати різними способами. Ви можете носити відразу обидві сумки на поясі або вибрати тільки одну. Також довгий ремінець-ланцюжок дає змогу носити будь-яку із сумочок на плечі або через плече. Ви можете поєднувати відразу дві сумки в образі: поясну та кросбоді.
Завдяки лаконічному дизайну та натуральній шкірі сумки з набору чудово поєднуватимуться з одягом різних стилів. Універсальний бежевий колір добре комбінується з різними колірними гамами.
Обидві сумочки закриваються клапаном із магнітною кнопкою. Всередині кожної сумки одне відділення та кишенька для дрібниць. Передня сторона сумочок прикрашена металевою шильдою.
Довжина поясного ремінця регулюється.
Маючи у своєму арсеналі такий набір, ви матимете карколомний вигляд щодня.
Гарантія на виріб 3 роки з моменту купівлі.
Фурнітура та комплектація може бути змінена виробником
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | BlankNote |
| Колір | Бежевий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Внутрішній матеріал | без підкладки |
| Гарантія | 3 роки |
| Довжина плечового ремінця | 120 см |
| Довжина поясного ремінця | 110 см |
| Комплектація | 2 сумки + ремінь на пояс + ланцюжок на плече |
| Виробництво | Природна шкіра Krast |
| Оригінал | Оригінал |
| Розмір (") | вертикальна сумка 16,5*9,5*4 см; горизонтальна сумка 16*12*4 см |
| Виготовлення світу | Україна |
| Упаковка | крафтова коробка |
Інформація для замовлення
- Ціна: 4 080 ₴











