Коробочка для сережок блакитна — якісний футляр для вашого дорогоцінного подарунка.
- Матеріал: шкірозамінник, пластик.
- Розмір: 5.8*5.8*4.5 см.
Сережки до комплекту не входять.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Тип | Коробочки |
| Матеріал | Штучна шкіра |
| Призначення | Сережки |
| Колір | Блакитний |
| Ширина | 58 мм |
| Висота | 45 мм |
| Довжина | 58 мм |
| Стан | Новий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 350 ₴



